浏览历史
UC3842ADFS-ND
- 型号 :
- UC3842AD
- 制造商 :
- Fairchild 仙童
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC REG CTRLR PWM 8SOIC
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
- 单价 :
- 暂无价格
| Cuk | 无 |
|---|---|
| PWM 类型 | 控制器 |
| 倍增器 | 无 |
| 分频器 | 无 |
| 包装 | 管件 |
| 升压 | 无 |
| 占空比 | |
| 反向 | 无 |
| 反激式 | 无 |
| 封装/外壳 | 8-SOIC(0.154",3.90mm 宽) |
| 工作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 10 V ~ 30 V |
| 系列 | - |
| 输出数 | 1 |
| 降压 | 无 |
| 隔离式 | 无 |
| 频率 - 最大值 | 500kHz |
- 产品评论
没有评论
