浏览历史
ZXRD1033PQ16TR-ND
- 型号 :
- ZXRD1033PQ16TA
- 制造商 :
- Diodes Inc
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC REG CTRLR PWM VM 16-QSOP
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
- 单价 :
- 暂无价格
| Cuk | 无 |
|---|---|
| PWM 类型 | |
| 倍增器 | 无 |
| 分频器 | 无 |
| 包装 | 带卷 (TR) |
| 升压 | 无 |
| 占空比 | |
| 反向 | 无 |
| 反激式 | 无 |
| 封装/外壳 | 16-SSOP(0.154",3.90mm 宽) |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 18 V |
| 系列 | |
| 输出数 | 1 |
| 降压 | 无 |
| 隔离式 | 无 |
| 频率 - 最大值 | 300kHz |
- 产品评论
没有评论
