浏览历史
LTC3830EGN-ND
- 型号 :
- LTC3830EGN
- 制造商 :
- Linear Technology
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC REG CTRLR BUCK PWM VM 16-SSOP
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 4
- 货期 :
- -
- 单价 :
- ¥ 47.7574
| Cuk | 无 |
|---|---|
| PWM 类型 | |
| 倍增器 | 无 |
| 分频器 | 无 |
| 包装 | 管件 |
| 升压 | 无 |
| 占空比 | 95% |
| 反向 | 无 |
| 反激式 | 无 |
| 封装/外壳 | 16-SSOP(0.154",3.90mm 宽) |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 8 V |
| 系列 | - |
| 输出数 | 1 |
| 降压 | 是 |
| 隔离式 | 无 |
| 频率 - 最大值 | 250kHz |
- 产品评论
没有评论
