浏览历史
ADP1822ARQZ-R7CT-ND
- 型号 :
- ADP1822ARQZ-R7
- 制造商 :
- Analog Devices (AD)
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC REG CTRLR BUCK PWM VM 24-QSOP
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
- 单价 :
- ¥ 23.1737
没有库存
| Cuk | 无 |
|---|---|
| PWM 类型 | |
| 倍增器 | 无 |
| 分频器 | 无 |
| 包装 | 剪切带 (CT) |
| 升压 | 无 |
| 占空比 | - |
| 反向 | 无 |
| 反激式 | 无 |
| 封装/外壳 | 24-SSOP(0.154",3.90mm 宽) |
| 工作温度 | -40°C ~ 125°C |
| 电压 - 电源 | |
| 系列 | - |
| 输出数 | 1 |
| 降压 | 是 |
| 隔离式 | 无 |
| 频率 - 最大值 | 720kHz |
- 产品评论
没有评论
