浏览历史
UC2872NG4-ND
- 型号 :
- UC2872NG4
- 制造商 :
- Texas Instruments德州
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC LAMP BALLAST CONTROLLER 14DIP
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 1775
- 货期 :
- -
- 单价 :
- ¥ 57.1200
| 包装 | 管件 |
|---|---|
| 安装类型 | 通孔 |
| 封装/外壳 | 14-DIP(0.300",7.62mm) |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 24 V |
| 电流 - 灌/拉输出 | - |
| 电流 - 电源 | 6mA |
| 类型 | |
| 系列 | - |
| 调光 | 无 |
| 频率 |
- 产品评论
没有评论
