浏览历史
CMF-RL35-0-ND
- 型号 :
- CMF-RL35-0
- 制造商 :
- Bourns Inc.
- 批号 :
- -
- 简介 :
- CPTC FUSE RESETTABLE .075A HOLD
- 分享 :
- PDF :
- 库存 :
- 1846
- 货期 :
- -
- 单价 :
- ¥ 3.9236
| R(最小/最大值) | - |
|---|---|
| 包装 | 散装 |
| 封装/外壳 | 径向,圆盘 |
| 电压 - 最大值 | 220V |
| 电流 - 保持 (Ih)(最大值) | 75mA |
| 电流 - 最大值 | 3A |
| 电流 - 跳闸 (It) | 150mA |
| 系列 | CMF-RL |
| 跳闸时间 | 0.15s |
- 产品评论
没有评论